O NAS

WHO WE ARE

Poznaj naszych specjalistów

Nie zwlekaj i postaw na zdrowie. Wykwalifikowany personel czeka na to, aby rozwiązać Twój problem i ulżyć Ci w bólu.

Paweł Prochwicz zdjęcie

MGR PAWEŁ PROCHWICZ

FIZJOTERAPEUTA


Czytaj Więcej

mgr Piotr Tynor Fizjoterapeuta

MGR PIOTR TYNOR

FIZJOTERAPEUTA


Czytaj Więcej

dr n. med. Bartłomiej Szpyra Ortopeda

DR N. MED. BARTŁOMIEJ SZPYRA

ORTOPEDA


Czytaj Więcej

lek. med. Weronika Oraczewska Ortopeda

LEK.MED. WERONIKA ORACZEWSKA

ORTOPEDA


Czytaj Więcej

Profiz - Paweł Prochwicz

MGR PAWEŁ PROCHWICZ

FIZJOTERAPEUTA

MGR PAWEŁ PROCHWICZ

FIZJOTERAPEUTA

Motywacją do wykonywania zawodu fizjoterapeuty była dla mnie chęć pomocy ludziom. Ponadto jest to praca która łączy szeroki zakres wiedzy teoretycznej, z praktycznym jej zastosowaniem. Jako miłośnik sportu, jestem zwolennikiem aktywnej rehabilitacji z pełnym udziałem i zaangażowaniem pacjenta.

 

DOŚWIADCZENIE

Posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty. Prawie sześć lat spędziłem we Francji, gdzie pracowałem w szpitalu klinicznym oraz prywatnym gabinecie fizjoterapii. Obecnie rozwijam indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną „ProFiz Centrum Fizjoterapii” w Krakowie.

MGR PAWEŁ PROCHWICZ

FIZJOTERAPEUTA

WIEDZA I KOMPETENCJE
Jestem absolwentem Fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Oprócz wiedzy akademickiej posiadam również dodatkowe kompetencję i umiejętności zdobyte na licznych szkoleniach specjalistycznych. Główną dziedziną mojego rozwoju zawodowego jest Terapia Manualna, która stanowi podstawowe narządzie mojej pracy. Mam także doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami neurologicznymi.

DR N. MED. BARTŁOMIEJ SZPYRA
ORTOPEDA

Od najmłodszych lat zafascynowany byłem pracą lekarzy. Ponieważ zawsze lubiłem pomagać ludziom to właśnie z tym zawodem postanowiłem związać swoją przyszłość.

Bardzo lubię swój zawód, a najbardziej cieszy mnie, gdy na moich oczach poprawia się stan zdrowia pacjenta – to, że człowiek przychodzi chory, a wychodzi zdrowy jest dla mnie ogromną motywacją. Moim zdaniem, w żadnej innej specjalizacji nie ma tak szybkiego i pozytywnego efektu jakim jest wyleczenie, a nie tylko leczenie.

Główne obszary moich zainteresowań medycznych to szeroko rozumiana traumatologia, choroby kolan, bioder, barków oraz onkologia ortopedyczna.

Cały czas biorę udział w kursach i szkoleniach, żeby być jak najlepszym w leczeniu i operowaniu pacjentów.

dr n. med. Bartłomiej Szpyra

DR N. MED. BARTŁOMIEJ SZPYRA

ORTOPEDA

DR N. MED. BARTŁOMIEJ SZPYRA

ORTOPEDA

DOŚWIADCZENIE

Pracuję na Oddziale Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego. W ProFiz Centrum Fizjoterapii jestem odpowiedzialny za konsultacje ortopedyczne, wykonywanie badań USG narządów ruchu oraz iniekcje kwasem hialuronowym i osoczem bogatopłytkowym.   

WIEDZA I KOMPETENCJE

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończyłem staż podyplomowy w Szpitalu Specjalistycznym im. Józefa Dietla w Krakowie oraz staż chirurgiczny w Hospital Regional de Coatzacoalcos Dr. Valentin Gomez Farias w Meksyku. Posiadam certyfikat USG – Diagnostyka USG narządu ruchu z elementami reumatologii. Ukończyłem również liczne szkolenia specjalistyczne.

LEK.MED. WERONIKA ORACZEWSKA

ORTOPEDA

LEK.MED. WERONIKA ORACZEWSKA
ORTOPEDA

Ortopedia to dziedzina medycyny, która połączyła moje zainteresowania. Od kiedy tylko pamiętam ciekawiła mnie biologia, a przede wszystkim fizjologia człowieka, dlatego postawiłam na tę ścieżkę zawodową. Uwielbiam ten zawód za to, że swoim działaniem mogę pomóc drugiemu człowiekowi. Specializuje się w chorobach kolan. Zawodowo najbadziej interesują mnie choroby zwyrodnieniowe i urazy, a najwięcej satysfakcji daje mi praca przy zabiegach. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach medycznych.

DOŚWIADCZENIE

Podczas specjalizacji i obecnie pracuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. W trakcie rezydentury pracowałam przy badaniach klinicznych. W Centrum Fizjoterapii ProFiz prowadzę konsultację ortopedyczne, wykonuje badania USG narządów ruchu, podaje blokady przeciwbólowe oraz iniekcje dostawowe.

LEK.MED. WERONIKA ORACZEWSKA

ORTOPEDA

WIEDZA I KOMPETENCJE

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz członkinią Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Staż odbyłam w Szpitalu Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego w Krakowie. Posiadam certyfikaty z zakresu diagnostyki USG i AO trauma.

MGR PIOTR TYNOR
FIZJOTERAPEUTA

Od dziecka lubiłem aktywność fizyczną, w związku z czym próbowałem swoich możliwości w różnych dyscyplinach sportowych m. in. kajakarstwo, wspinaczka sportowa. Doświadczenie treningu w połączeniu z fascynacją medycyną spowodowały, że zdecydowałem się związać swoją przyszłość z fizjoterapią.

Bardzo lubię swój zawód i cieszę się gdy mogę pomagać moim pacjentom. Największą motywacją do dalszej pracy i ciągłego rozwoju zawodowego jest dla mnie nawet najmniejszy postęp wypracowany razem z pacjentem podczas wspólnej terapii.

ProFiz Piotr Tynor

MGR PIOTR TYNOR

FIZJOTERAPEUTA

MGR PIOTR TYNOR

FIZJOTERAPEUTA

DOŚWIADCZENIE

Prace w zawodzie fizjoterapeuty rozpocząłem w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej przy ul. Helclów 2. Następnie pracowałem w prywatnym gabinecie rehabilitacji funkcjonalnej.
Od 2017 r. prowadzę indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną. Obecnie współpracuję z Centrum Fizjoterapii ProFiz, gdzie pomagam pacjentom z różnymi dolegliwościami bólowymi

WIEDZA I KOMPETENCJE

W 2012 r. zdobyłem tytuł magistra Fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej, AWF Kraków.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje oraz wiedzę poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach i konferencjach naukowych. Obecnie moim najważniejszym celem zawodowym jest pozytywne zakończenie Kursu Terapii Manualnej wg. światowych standardów IFOMPT.

Wybierz lekarza i umów się na wizytę

Wojciech Koźmiński - ZnanyLekarz.pl
Tomasz Rajs - ZnanyLekarz.pl