O mnie

 

mgr. Paweł Prochwicz Fizjoterapeuta

Motywacją do wykonywania zawodu fizjoterapeuty była dla mnie chęć pomocy ludziom. Ponadto jest to praca która łączy szeroki zakres wiedzy teoretycznej, z praktycznym jej zastosowaniem. Jako miłośnik sportu, jestem zwolennikiem aktywnej rehabilitacji z pełnym udziałem i zaangażowaniem pacjenta.

Doświadczenie

Posiadam siedmioletnie doświadczenie w pracy fizjoterapeuty. Ostatnie pięć i pół roku spędziłem we Francji, gdzie pracowałem w szpitalu klinicznym oraz prywatnym gabinecie fizjoterapii. Obecnie rozwijam indywidualną praktykę fizjoterapeutyczną „ProFiz Centrum Fizjoterapii”.


Wiedza i kompetencje

Jestem absolwentem Fizjoterapii na Wydziale Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Oprócz wiedzy akademickiej posiadam również dodatkowe kompetencję i umiejętności zdobyte na licznych szkoleniach specjalistycznych. Główną dziedziną mojego rozwoju zawodowego jest Terapia Manualna, która stanowi podstawowe narządzie mojej pracy. Mam także doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami neurologicznymi.


ZnanyLekarz.pl

Paweł Prochwicz – ZnanyLekarz.pl


Szkolenia podyplomowe:

Zadzwoń lub napisz!

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń lub napisz i umów się na wizytę w naszym centrum. Zaoferujemy Ci najszybszy możliwy termin. Nie zwlekaj ze swoją dolegliwością, wspólnie wyeliminujemy ją z Twojego życia.